Friday, December 3, 2010

Pielęgnacyjne ABC


Pielęgnacyjne ABC

Autorem artykułu jest Kotka-nie-myszka


Szampony, odżywki, mgiełki, lakiery, balsamy, kremy, masła,  toniki, maseczki i inne kosmetyki, te lepsze i te gorsze, te tańsze i te droższe. Jest ich zarówno na sklepowych półkach, jak i w Twojej kuchni mnóstwo, efekty mogą być powalające… mogą, jeśli podejdziesz do sprawy poważnie i konsekwentnie.
Krok 1. Wstęp czyli prawidłowa diagnoza.
Określ stan swoich włosów, skóry czy ciała, jeśli nie jesteś pewien problemu lub ich typu poradź się fachowca: dermatologa, kosmetyczki  lub fryzjera. Tylko w przypadku prawidłowej oceny i świadomości swoich słabych stron (np. łamliwe paznokcie, czy spierzchnięte usta) zafundujesz sobie odpowiednia kurację. To połowa sukcesu na drodze do wypielęgnowanego i zadbanego ciała, a przy okazji do Twojego dobrego samopoczucia...

Krok 2. Rozwinięcie czyli wybór odpowiedniego kosmetyku.
Nie daj zwieść się reklamom czy barwnym opisom produktów. Najlepiej jak dokonasz osobistego rozeznania w jakości i skuteczności danych wariantów kosmetycznych. W tym celu pomocne będą fora internetowe. Pamiętaj, że zawsze masz wybór, jesli nie satysfakcjonują Cię standardowe kosmetyki możesz zawsze zrobić je sama w zaciszu swojej kuchni. Twój wybór ma być obiektywny i racjonalny nie emocjonalny!

Krok 3. Zakończenie czyli regularne stosowanie dla osiągnięcia i podtrzymania efektu.
Aby osiągnąć dany rezultat i dodatkowo go utrzymać niezbędna będzie Twoja systematyczność i zaangażowanie. Bez tego stracisz tylko czas i pieniądze, a efekty jak się nie pojawiły tak się nie pojawią.
Pamiętaj tak samo jak w dobrej notce prasowej tak i  tutaj musi być wstęp, rozwinięcie i zakończenie!

Uwaga!
Pielęgnacja Twojej atrakcyjności to ciężka i systematyczna praca możliwa tylko dzięki prawdziwemu zaangażowaniu i wiedzy.
---
Kotka-nie-myszka.info - "Bądź Słodką Kotką, a nie Szarą Myszką!" Jedyny taki blog o pielęgnacji urody i wizażu.

Artykuł pochodzi z serwisu www.Artelis.pl
-->

No comments:

Post a Comment