Wednesday, March 23, 2011

Kosmetyk… wewnętrzny?


Kosmetyk… wewnętrzny?

Autorem artykułu jest Milena Grochal


Puder, cień, a może szminka? Czy zastanawiałaś się, który z tych kosmetyków doda Ci niepowtarzalnego uroku? Oczywiście możesz używać wszystkich produktów, jednak prawdziwe piękno kryje się... w Twoim wnętrzu. Do jego wydobycia potrzebujesz wyłącznie... odpowiednio dobranych suplementów diety.


Suplement diety... czyli?
Suplementy diety to nic innego, jak tylko preparaty występujące zazwyczaj pod postacią tabletek, które pomogą w uzupełnieniu codziennej diety o niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu, witaminy i minerały. W przypadku suplementacji codziennego menu kobiety, polecane są zwłaszcza preparaty pozytywnie pływające na kondycję cery, włosów i paznokci. Oczywiście tego rodzaju produkty bez problemu nabędziesz w miejscach takim jak chociażby Apteki medyczne. Suplementy diety dostępne są – w zdecydowanej większości przypadków – bez recepty.
Skład suplementów
A jakie substancje, wpływające w sposób pozytywny na organizmu kobiety, znajdziesz w składzie ogólnodostępnych suplementów diety? Za każdym razem kiedy odwiedzasz Apteki medyczne, praca i wiedza obecnych tam farmaceutów jest do Twojej dyspozycji, dlatego też profesjonalną informację dotyczącą konkretnego leku bez problemu uzyskasz właśnie od specjalistów. Niemniej jednak istnieją również składniki, które w tego rodzaju preparatach używane są najczęściej. Wśród takowych z całą pewnością warto wymienić między innymi wyciągi pozyskiwane ze skrzypu polnego, beta karoten, L-cysteinę, biotynę, szereg witamin takich jak A, C, E oraz witaminy z grupy B czy też mikroelementy: cynk, jod, żelazo.
Suplementy diety to preparaty o których stosowanie powinna pokusić się każda, dbająca o swoje zdrowie i piękno, nowoczesna kobieta. Dzięki tego rodzaju „kosmetykom” do organizmu dostarczone zostaną cenne substancje odżywcze, co w efekcie przyczyni się do zdrowia i pięknego, promiennego wyglądu cery, włosów i paznokci pań.
---
Milena Grochal

Artykuł pochodzi z serwisu www.Artelis.pl


No comments:

Post a Comment