Wednesday, March 23, 2011

Profesjonalny wizaż i stylizacja.


Profesjonalny wizaż i stylizacja.

Autorem artykułu jest Novatio


Czym są wizaż i stylizacja? Czego oczekujemy dziś od tego typu usług? Jakich wizażystów i stylistów wybieramy? Od czego zależy rodzaj makijażu?

Wizaż to sposób dbania o urodę. Wizaż to pielęgnacja twarzy, włosów, dłoni i stóp. Na wizaż, poza pielęgnacją, składają się również zabiegi upiększające, takie jak: makijaż, farbowanie i układania włosów oraz manicure, pedicure i inne zabiegi wykonywane na paznokciach. Wizaż rozwinął się w XX wieku, kiedy kosmetyki stały się bardziej dostępne. Dziś, w XXI wieku możemy w Polsce zakupić produkty z najrówniejszych zakątków świata. Niestety pomimo wielu porad zamieszczonych w internecie, prasie i literaturze, nie zawsze jesteśmy w stanie zadbać o siebie profesjonalnie.

Brak umiejętności, ale również i wygoda powodują, że coraz częściej korzystamy z usług wizażysty i stylisty. Oczekujemy, że profesjonaliści obiektywnie ocenią nasz wygląd i, przy pomocy specjalistycznych środków, kosmetyków i sprzętu, zadbają o naszą urodę. Bardzo ważne staje się dla nas zachowanie naturalnego piękna, dlatego chcielibyśmy by wizyta u stylisty i wizażysty nie spowodowała, że przestaniemy być sobą.

Wybieramy dziś wizażystów i stylistów, którzy potrafią zobaczyć nie tylko kształt naszej figury czy rysy naszej twarzy, ale przede wszystkim nasz charakter. Udajemy się do salonów, w których makijaż studniówkowy, makijaż ślubny czy makijaż codzienny podkreśli nasz nastrój i uwypukli pozytywne aspekty naszej urody.

Wizażysta i stylista, jako profesjonalny kreator naszej urody, powinien przede wszystkim poznać nasze potrzeby. Następnie powinien dobrać odpowiednie kosmetyki i ubrania, które odmienią nasz dotychczasowy wizerunek. Warto skorzystać z usług wizażysty i stylisty!
---
Anna Stankowiak
Salon urody i odnowy Novatio

Artykuł pochodzi z serwisu www.Artelis.pl


No comments:

Post a Comment