Wednesday, March 23, 2011

Wiosna, to czas by kobieta przemieniła się w motyla.


Wiosna, to czas by kobieta przemieniła się w motyla.

Autorem artykułu jest Lady M


 Zima to okres, w którym mało się ruszamy. Więcej czasu spędzamy w domu siedząc przed telewizorem i podjadamy smakołyki, czy po prostu nie chce nam się wyjść z domu. Z ręką na sercu drogie panie, nabrałyście kilogramów przez zimę? Jeżeli odpowiedź jest twierdząca, to nadszedł czas na wiosenne porządki w szafie.
Na wiosnę, pewnego dnia zaglądamy do szafy i z przerażeniem stwierdzamy, że połowa z naszych ubrań  jest za mała, a druga połowa niemodna. Co wtedy można zrobić? Pytania typu, czy kupione trzy miesiące temu sukienki będą dobre? lub czy zeszłoroczny kostium kąpielowy nie będzie się za bardzo wpijał w boczki? Należy zapakować w kartonowe pudło, związać sznurkiem i schować na dno szafy. Przede wszystkim nie należy wszystkich za małych rzeczy od razu się pozbywać . Warto rozebrać się do bielizny, stanąć przed lustrem i dokładnie się sobie przyjrzeć. Jaka część ciała została najbardziej zaniedbana i przez to, czujemy się niekomfortowo.
Dobrym rozwiązaniem jest zapisanie się na aerobik, ewentualnie jeżeli dużo pracujemy lub  w nietypowych godzinach, możemy ćwiczyć w domowym zaciszu.  W internecie znajduje się cała masa filmików z ćwiczeniami fitness. Na poprawę kształtu brzuszka, bardzo dobra jest szóstka weidera, polegająca na ciągłym powtarzaniu konkretnego schematu ćwiczeń. Trening jest długotrwały, ale daje niesamowite efekty. Najlepszą nagrodą jest jednak to, jak powalająco wygląda się wtedy w bikini.
Łącznie z naszą cudowną  wiosenną przemianą, remontu będzie wymagała także zawartość naszej szafy. Tegoroczna wiosna będzie oczekiwała motywów kwiatowych, oraz jaskrawych kolorów, nie tylko na ubraniach, lecz także na oczach i paznokciach.  Każda kobieta uwielbia zakupy, więc odświeżanie szafy będzie również bardzo dobrze wpływało na samopoczucie.  Oprócz sklepów z nowościami znajdujących się w galeriach, warto odwiedzić również second handy, które posiadają bogatą ofertę unikalnych ubrań i często można trafić na modową perełkę. Świetne rzeczy w bardzo dobrych cenach można znaleźć w sklepach internetowych. Zmiana figury, zawartości szafy, to nie wszystko. Można obciąć grzywkę,  zrobić pasemka, ułożyć inaczej włosy. Wiosna to czas, gdy każda kobieta zamienia się w motyla.
---
Lady M.T.

Artykuł pochodzi z serwisu www.Artelis.pl

No comments:

Post a Comment