Sunday, September 11, 2011

Lancome TRESOR IN LOVE


Lancôme


www.douglas-shop.pl
Visual


Trésor in Love

Dla Lancôme piękno to nauka, będąca stale w ruchu. Dlatego, od ponad 70 lat Lancôme łączy badania z nauką, co umożliwia marce niwelowanie granic wyznaczanych przez technologię. Lancôme posiada niepowtarzalną wiedzę o skórze, mechanizmach jej działania oraz jej specyficznych potrzebach. Jednak nie tylko specjalistyczna wiedza sprawia, że Lancôme jest na rynku wiodącym ekspertem w dziedzinie piękna. Co roku firma przeprowadza ankiety wśród ponad 22.000 kobiet odnośnie ich oczekiwań w stosunku do produktów do pielęgnacji i produktów kosmetycznych. Ich życzenia stanowią dla Lancôme źródło inspiracji i wymagań. Celem marki jest: codzienna poprawa i rozwój produktów, gwarantujących wysoką jakość, skuteczność, innowację i nieporównywalnie wspaniałe samopoczucie.
www.douglas-shop.plTrésor - dzieło Lancôme, niezwykłe perfumy, które stały się legendą sztuki kreowania perfum. Obecnie Lancôme prezentuje Trésor In Love i początkuje nową legendę o rodzącej się miłości w zaczarowanym Paryżu. Promiennie lekki zapach skrywa w sobie niezwykłe szczęście przeżycia nowej miłości. Podmuch zapachu nektarynki, drzewa i cedru z aromatyczną różą i promiennym jaśminem tworzy kompozycję nowoczesnych w stylu, precyzyjnie skomponowanych perfum. ‎
  • Nuta zapachowa: kwiatowa

1 comment:

  1. Niesamowicie delikatny zapach, a zarazem niezwykle romantyczny, co sprawia, że zarówno ja, jak i mój partner, nie potrafimy się mu oprzeć :)

    ReplyDelete