Sunday, September 11, 2011

TRESOR LANCOME ZAPACH NA SZCZEGÓLNE CHWILE.


LancômeLancôme

Dla Lancôme piękno to nauka, będąca stale w ruchu. Dlatego, od ponad 70 lat Lancôme łączy badania z nauką, co umożliwia marce niwelowanie granic wyznaczanych przez technologię. Lancôme posiada niepowtarzalną wiedzę o skórze, mechanizmach jej działania oraz jej specyficznych potrzebach. Jednak nie tylko specjalistyczna wiedza sprawia, że Lancôme jest na rynku wiodącym ekspertem w dziedzinie piękna. Co roku firma przeprowadza ankiety wśród ponad 22.000 kobiet odnośnie ich oczekiwań w stosunku do produktów do pielęgnacji i produktów kosmetycznych. Ich życzenia stanowią dla Lancôme źródło inspiracji i wymagań. Celem marki jest: codzienna poprawa i rozwój produktów, gwarantujących wysoką jakość, skuteczność, innowację i nieporównywalnie wspaniałe samopoczucie.

VisualTrésor

Zapach na szczególnie cenne chwile, jak ta tuż przed niezwykłym spotkaniem. Chwila, kiedy staje czas i zamiera serce. W stanie nieważkości i bez tchu. Odkryj uwodzicielskie warianty tego klasycznego zapachu, cudowne jak klejnot, którego żadna kobieta już nie będzie chciała oddać.


Zapach na szczególnie cenne chwile, jak ta, kiedy zatrzymuje się czas, a serce przestaje bić. W stanie nieważkości, bez tchu. Wyjątkowo cenna i intymna chwila miłości. Woda perfumowana rozwija swą symfonię ze świeżych kwiatów, a towarzyszy im balet pudrowych, drzewnych i zmysłowych nut. Jak drogocenny klejnot, który trzeba chronić i strzec, kosztowny rozpylacz lgnie do otwartej dłoni.
  • Nuta zapachowa: kwiatowa
www.douglas-shop.pl Eau Deodorante

Niczym delikatny podmuch Eau Déodorante zapach Trésor, któremu nie da się oprzeć spowija skórę i ofiaruje jej ochronę oraz cudowne uczucie świeżości i dobrego samopoczucia. ‎
  • Nuta zapachowa: kwiatowa
  • Działanie: orzeźwiające
www.douglas-shop.pl

No comments:

Post a Comment