Saturday, March 10, 2012

Biotherm Aquasource do cery suchej Aquasource Creme Krem do twarzy
Biotherm

Biotherm oferuje profesjonalne produkty do pielęgnacji twarzy i ciała. Są one w perfekcyjny sposób dostosowane do osobistych potrzeb i biologicznego rytmu skóry. Oprócz ukierunkowanej kosmetycznej skuteczności dużą wagę przykłada się do naturalności wszystkich produktów. Stosowane są tylko wyselekcjonowane, naturalne składniki, które dają skórze to, czego naprawdę potrzebuje, aby wyglądać zdrowo i pięknie. Już w roku 1985 Biotherm wprowadziło swoją pierwszą linię pielęgnacyjną dla mężczyzn. Dzięki intensywnym badaniom i stałemu rozwojowi marka Biotherm może obecnie pochwalić się najbardziej doświadczonymi ekspertami w dziedzinie pielęgnacji kobiet i mężczyzn.

Biotherm
Aquasource do cery suchej

Aquasource Creme
Krem do twarzyWyjątkowe połączenie Wody Komórkowej Czystego Planktonu Termalnego i Mannozy w celu głębokiego nawilżenia kilku warst komórkowych skóry. Biotherm stworzyło nową formułę Aquasorce, 1-szego kremu-żelu dla długotrwałego i głębokiego nawilżenia. Widoczny rezultat: 24 godzinne nawilżenie skóry, promienna cera i wyjątkowe uczucie komfortu.
  • Rodzaj skóry: skóra sucha


Ogromny wybór kosmetyków do pielęgnacji ciała, twarzy, włosów, dłoni i stóp dla Niej i dla Niego. Ekskluzywne marki, oferty specjalne, a także atrakcyjne prezenty. Tutaj każdy, kto chce wyglądać pięknie i młodo, znajdzie coś dla siebie.

No comments:

Post a Comment