Saturday, March 10, 2012

Biotherm Pielęgnacja ciała Lait Corporel Anti-Dessèchant Balsam do ciałaBiotherm

Biotherm oferuje profesjonalne produkty do pielęgnacji twarzy i ciała. Są one w perfekcyjny sposób dostosowane do osobistych potrzeb i biologicznego rytmu skóry. Oprócz ukierunkowanej kosmetycznej skuteczności dużą wagę przykłada się do naturalności wszystkich produktów. Stosowane są tylko wyselekcjonowane, naturalne składniki, które dają skórze to, czego naprawdę potrzebuje, aby wyglądać zdrowo i pięknie. Już w roku 1985 Biotherm wprowadziło swoją pierwszą linię pielęgnacyjną dla mężczyzn. Dzięki intensywnym badaniom i stałemu rozwojowi marka Biotherm może obecnie pochwalić się najbardziej doświadczonymi ekspertami w dziedzinie pielęgnacji kobiet i mężczyzn.

Biotherm
Pielęgnacja ciała

Lait Corporel Anti-Dessèchant
Balsam do ciała


  • Nawilżające mleczko do ciała wygładza skórę, odbudowuje jej naturalną warstwę ochronną i podarowuje jej świeżą sprężystość. Przyjemna tekstura nie klei się i szybko się wchłania.
    • Działanie: nawilżające
    • Rodzaj skóry: skóra normalna
    • Nuta zapachowa: świeża, owocowa


Ogromny wybór kosmetyków do pielęgnacji ciała, twarzy, włosów, dłoni i stóp dla Niej i dla Niego. Ekskluzywne marki, oferty specjalne, a także atrakcyjne prezenty. Tutaj każdy, kto chce wyglądać pięknie i młodo, znajdzie coś dla siebie.

No comments:

Post a Comment