Saturday, March 10, 2012

Kształtowanie sylwetki Body Shaping

Kształtowanie sylwetki

Autorem artykułu jest Li Li

Mówi się, że nie ma brzydkich kobiet – są tylko te źle ubrane. Dlatego warto podkreślać swoją urodę odpowiednim strojem, który pozwala ukryć niedoskonałości i uwypuklić dobre cechy sylwetki.
Dzięki modowym trikom możemy zmienić swoje kształty, wydłużyć nogi i wysmuklić talię. Odpowiednio dobrane do figury spodnie, sprawią, że nogi będą sprawiały wrażenie dłuższych, szczuplejszych i bardziej atrakcyjnych.
                Spodnie biodrówki na przykład sprawią, że podkreślimy zbyt wąskie biodra, uzyskując przy tym efekt bardziej kobiecej sylwetki. Wiele zależy również od materiału z jakiego wykonane są ubrania. Popularny niegdyś sztruks pogrubia i przytłacza. Spodnie sztruksowe przeznaczone są dla szczupłych osób – sprawiają bowiem wrażenie, że ciało jest po prostu bardziej przysadziste. Dzwony polecane są osobom posiadającym większe rozmiary – choć wyszły z mody, być może powrócą jeszcze do jej łask.
                Niebagatelne znaczenie dla naszej prezencji ma wzór, który jest na spodniach. Najbardziej eleganckie są oczywiście te, które mają gładką strukturę. Sposobem na optyczne wyszczuplenie naszych nóg jest założenie spodni posiadających z boku, na szwie, pasek innego koloru. Nienajlepszym pomysłem są natomiast kraciaste spodnie, które pogrubiają, ściągają wzrok i działają niekorzystnie dla naszego wyglądu. Spodnie warto zastąpić sukienką bądź spódniczką. Powracają one bowiem do łask i są niezwykle kobiecymi atrybutami.
                Nawet osoby, które wstydzą pokazać się nogi, powinny przekonać się do spódniczek. Dobrze dobrana, pomoże uzyskać efekt zwiewności i lekkości sylwetki. Co więcej w modelowaniu sylwetki świetnie sprawdzają się różnorakie pończochy i leginsy. Jeśli nie jesteśmy przekonani do zmiany stylu ubierania się powinniśmy zrobić proste doświadczenie. Podczas zakupów wystarczy wejść do przymierzalni z rzeczami, których nigdy byśmy nie założyli. Czasem okazuje się, że to, co zobaczymy w lustrze będzie najbardziej przekonującym argumentem, którego byśmy się nie spodziewali.
---
Szukasz spodni dobranych do swojej sylwetki. Zamów szyte na miarę spodnie Kraków!
Artykuł pochodzi z serwisu www.Artelis.pl


No comments:

Post a Comment