Friday, March 16, 2012

Modne fryzury

Modne fryzury

Autorem artykułu jest Adam Wolas

Fryzury z lat 60-tych, 70-tych w nowym wydaniu - oto trendy na nadchodzace miesiące. Styliści intensywnie pracują nad nowymi fryzurami, wzozrując się na fryzurach, które królowały w latach młodości naszych babek...
Fryzury z lat 60-tych, 70-tych w nowym wydaniu - oto trendy na nadchodzace miesiące. Styliści intensywnie pracują nad nowymi fryzurami, wzozrując się na fryzurach, które królowały w latach młodości naszych babek. Re-make starych fryzur, w połączeniu z nowoczesnymi technikami fryzjerskimi, nowymi materiałami i całkiem nowym spojrzeniem na modę, daje niesamowity efekt - modne fryzury. Jak powszechnie wiadomo, wzorowanie się na starych rzeczach, może przynieść nadspodziewane rezultaty. Modne fryzury z tamtych lat, nie tylko stają się znowu modne ale zyskują coraz większą popularność i uznanie wśród stylistów.

I nie ma znaczenia czy stylistą jest kobieta czy mężczyzna - jak wiadomo w tym zawodzie modne fryzury wykonują mężczyźni, którzy to są doskonałymi fachowcami - uznanymi stylistami z ugruntowaną pozycją w show bussines'ie. Spojrzenie w lata 60-te przez fachowca da zawsze ten sam rezultat - re-make czyli odświeżenie fryzury.

Analizując dokonania czołowych stylistów, możemy wnioskować, że droga do kariery jest trudna i wymaga wysiłku i otwartego umysłu. Nie zawsze bowiem robi się to co się lubi. Nader często zdarzają się projekty, które trzeba wykonać bo "wypada" je mieć w swojej kolekcji. Myślę tu o kolekcji - fryzury ślubne - temat bardzo trudny i bez głebokiej znajomości branży i panujących w niej trendów, nie da się stworzyć czegoś nowego.

Fryzury ślubne to osobny dział fryzjerstwa. Bardzo specyficzny dział, w któym niektórzy styliści się specjalizują. Wymaga on fachowej wiedzy i znajomości technik fryzjerstwa, niedostępnych dla zwykłego fryzjera. Obecnie zdobycie wiedzy na takim poziomie by można było swobodnie komponować fryzury ślubne - modne fryzury - wymaga niezwykle dużego wysiłku popartego ciężką pracą praktyczną. Doskonalenie techniki zajmuje lata.

Modne fryzury możemy zobaczyć na stronie www.fryzury.lux-link.info - aktualne trendy, modne fryzury, kolekcja sukien ślubnych, fryzury ślubne, fryzury wieczorowe, fryzury krótkie, fryzury damskie. Najmodniejsze fryzury ułożone w kategorie.
Być może znajdziesz coś dla siebie i zmienisz swój wizerunek ?? Warto spróbować.
---
fryzury
Artykuł pochodzi z serwisu www.Artelis.pl

No comments:

Post a Comment