Saturday, March 10, 2012

Valentino Valentina


Valentino

Kobieta Valentino to według obecnych dyrektorów kreatywnych marki Maria Orazia Chiuri i Pier Paolo osoba wyzwolona, odważna i pewna siebie. Jest efemeryczna i nieuchwytna, a jednocześnie magnetyczna i tajemnicza. Uwodzi i bywa nieprzewidywalna. Nosi ubrania eleganckie, ze szlachetnych tkanin, które podkreślające jej nieskazitelną figurę i osobowość


Valentino
Valentina
Valentina to zapach, który jest hołdem dla współczesnej kobiety Valentino. Z dynamizmem, wyrafinowaniem i niespodziewanymi cechami, bukiet perfumy `Valentina` harmonizuje zuchwałe Włochy, kwiaty i orient. Ten zapach to niebywała mieszanka bergamotki, połączona z aromatem trufli, kwiatów pomarańczy, wonią tuberozy i słodkich truskawek. Całość oparta na bazie cedru i ambry. Intensywne nuty zapachu idealnie łączą się z delikatną, kryształową buteleczką. Trzy kwiaty na butelce symbolizują luksus marki Valentino. `Valentina` - klasyczny, a jednocześnie nowoczesny.
  • Nuta zapachowa: kwiatowa


Ogromny wybór kosmetyków do pielęgnacji ciała, twarzy, włosów, dłoni i stóp dla Niej i dla Niego. Ekskluzywne marki, oferty specjalne, a także atrakcyjne prezenty. Tutaj każdy, kto chce wyglądać pięknie i młodo, znajdzie coś dla siebie.

No comments:

Post a Comment