Tuesday, May 22, 2012

Jak wyglądać dobrze latem?

Jak wyglądać dobrze latem?

Autorem artykułu jest Marta Nowak

Przed nami lato i każda kobieta chce wyglądać dobrze. Zobacz jakie zabiegi oferuje chirurgia plastyczna aby wyglądać dobrze w tą najgorętszą z pór woku oraz poznaj najnowsze trendy chirurgii estetycznej.
Jeżeli chcesz wyglądać na wiosnę kwitnąco, nie możesz pozwolić na to, aby zmarszczki wokół oczu popsuły Ci humor. W tej chwili chirurgia estetyczna jest w stanie zapewnić Ci znakomity wygląd Twoich oczu, bez potrzeby intensywnego ingerowania w Twoja skórę. Dzięki specjalnym zabiegom będziesz mogła spłycić swoje zmarszczki, bez konieczności użycia skalpela.

Wstrzykiwanie Botoxu jest znakomitą alternatywą dla osób bojących się niezwykle wysokich cen czy blizn. To właśnie chirurgia plastyczna ułatwi Ci osiągnięcie wymarzonego wyglądu. Dzięki specjalnym zabiegom na różne części ciała każda kobieta może pozbyć się niedociągnięć swojej urody bądź nieco poprawić swój wygląd.

Jednym z zabiegów, który jest popularny nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie, jest oczywiście powiększanie biustu. Na taki zabieg mogą zdecydować się panie, które ukończyły 20 rok życia. Jeżeli jednak chodzi o kobiety, które mają około 50 lat, to w ich przypadku zabieg musi być poprzedzony dużo bardziej wnikliwymi i dokładnymi badaniami, ze względu na wzmożone ryzyko zachorowania na raka piersi. 

Kolejnym zabiegiem, na który decyduje się coraz więcej osób, jest laserowe zamknięcie żylaków. Ta kwestia dotyczy głównie osób starszych, u których pojawiają się widoczne, poszerzone odcinki żył. Dzięki zabiegowi możemy zamknąć jedno z podstawowych naczyń układu powierzchniowego przy pomocy lasera. Największą zaletą tego zabiegu jest to, że nie trzeba się obawiać powikłań zdrowotnych.

Jeżeli z kolei mamy problem z nadmiarem tkanki tłuszczowej, możemy zdecydować się na lipozę laserową. Taki zabieg zapewni piękną sylwetkę, bez konieczności stosowania drakońskiej diety. Dodatkowo zabieg sprawia, że skóra staje się bardziej napięta, a co za tym idzie wygląda młodziej. Stosowanie znieczulenia miejscowego powoduje, że pacjentki nie muszą się niczego obawiać oraz bardzo szybko powracają do zdrowia. Jakie są główne zalety takiego zabiegu? Przede wszystkim niewielka inwazyjności, mały obrzęk, bardzo szybka rekonwalescencja oraz natychmiastowy powrót do codziennych czynności. Z tego względu nawet osoby, które na hasło operacje plastyczne źle reagowały, powoli zaczynają decydować się na poszczególne zabiegi, które pozwalają na polubienie na nowo samego siebie.
---
Jeśli interesują Cie operacje plastyczne odwiedź naszą stronę i poznaj wady i zalety chirurgii plastycznej.
Artykuł pochodzi z serwisu www.Artelis.pl

No comments:

Post a Comment