Sunday, September 11, 2011

TIERRY MUGLER PERFUMY


Thierry Mugler

Thierry Mugler

Swoją bezgraniczną fantazję i kunsztowną kreatywność Thierry Mugler oddaje na usługi świata perfum.Na pograniczu niezwykłości i świata marzeń tworzy kreacje, które charakteryzuje wybór swoistych aromatów i które rozprzestrzeniają wokół nas aurę mistycznego seksapilu oraz magicznej atrakcyjności.ALIEN - promienna zmysłowość i tajemnicza uwodzicielska siła wywodząca się z kombinacji białej ambry i drzewnych nut Cashmeranu. Obie nuty zapachowe rozwijają się dzięki promiennemu kwiatowi: jasminum sambac. Delikatny i zarazem mocny kwiat symbolizuje kobiecą doskonałość. Promienny i wibrujący, tajemniczy zapach - jak impuls - budzi nasze tęsknoty, radości i nadzieję. ALIEN... - nazwa obcej istoty. Zaproszenie do odkrycia nowych doświadczeń i uczuć.
  • Nuta zapachowa: kwiatowa
  • Eau de Parfum Natural Spray non-refillable

Przeżyj promienną zmysłowość i tajemniczy czar uwodzenia Alien jako wodę toaletową Biała ambra i drzewne nuty Cahmeranu promienieją dzięki świetlistemu kwiatowi: jasminum sambac. Delikatny i zarazem mocny kwiat symbolizuje kobiecą doskonałość. Promienny i wibrujący, tajemniczy zapach - jak impuls - budzi nasze tęsknoty, radości i nadzieję. Alien - zaproszenie do odkrycia nowych doświadczeń i uczuć.
  • Nuta zapachowa: kwiatowa
Eau de Toilette Natural Spray non-refillable

Womanity to niespotykane doznanie w historii zapachu; nieuchwytna więź pomiędzy kobietami. Womanity to śmiały, innowacyjny mix - po raz pierwszy, aromatyczna słodycz i słona nuta tworzą jednocześnie kompozycję zapachu. Figa i kawior - rytmiczna gra przeciwieństw. Wyzwanie, technologiczny wyczyn. Womanity to odzwierciedlenie każdej kobiety. Jest delikatny i porywczy, zniewalający i niezdecydowany, umiarkowany i przesądny.
  • Nuta zapachowa: orientalna
Eau de Parfum Natural Spray refillable

Delikatność dla zmysłów - cenna woda perfumowana ANGEL. Zapach, który w zmysłowy sposób odkrywa zalotną stronę zdecydowanej kobiecej osobowości. Nuta głowy przekonuje świeżością: bergamota aktywuje zieloną nutę emanując sama przejrzystością, czystością i niewinnością. Jeżyna i złocisty miód czynią ten zapach w sercu owocowym i delikatnym. Zmysłowa orientalna nuta z patchouli, wanilii i doskonałych aromatów czyni tę kreację zapachową czymś szczególnym. Stworzony przez Thierry Muglera flakon zdobiony gwiazdą, fascynuje swą unikalnością. Niezwykłe wykonanie szkła stanowi majstersztyk techniki wytwarzania szkła przez tradycyjną francuską manufakturę Brosse. Każdy flakon jest polerowany ręcznie i ozdobiony błyszczącym srebrnym zamknięciem.
  • Nuta zapachowa: orientalna
Eau de Parfum Natural Spray non-refillable

Visual

Męska zmysłowość - zapach dla mężczyzny, który ma swoje własne zdanie, jest niezależny od trendów i podąża za własnym indywidualizmem. Bergamota i Helional określają na początek kryształową chłodną nutę, która dzięki aldehydom nabiera promiennych akcentów. W sercu drzewne nuty oraz patchouli przypominają o wolność i przygody. Uwodzicielskie pyszne nuty jak migdały i karmel harmonizują pod koniec z męskim cierpkim piżmem.
  • Nuta zapachowa: orientalna
Eau de Toilette Rubber Spray non-refillable


www.douglas-shop.pl

No comments:

Post a Comment