Wednesday, October 31, 2012

Indywidualne ubezpieczenie zdrowotne – postaw na zdrowie


Indywidualne ubezpieczenie zdrowotne – postaw na zdrowie

Autorem artykułu jest Kazimiera Częstowojna

Pomimo wielu obietnic wyborczych, zmieniającym się ekipom rządzącym nadal nie udało się przyczynić do istotnej poprawy kondycji państwowej służby zdrowia. 
Zła dystrybucja pieniędzy, nietrafione inwestycje i programy naprawcze, brak pomysłów na utworzenie sprawnie działających lokalnych struktur zarządzających – wszystko to przyczynia się do społecznego niezadowolenia. Tym większego, jeśli wziąć pod uwagę powszechny obowiązek płacenia składki zdrowotnej przez każdego obywatela, mieszkającego na stałe w tym kraju.
Pieniądze, które wszyscy płacimy na składki zdrowotne, niestety, nie zapewniają wysokiego poziomu dostarczanych usług. Większość z nas aż nazbyt dobrze poznała realia państwowej opieki zdrowotnej – nierealne terminy wizyt u specjalistów, kolejki w przychodni, brak profilaktyki, powierzchowne, krótkie badanie i czasem, nietrafna diagnoza. Dlatego też wiele osób, w trosce o zdrowie swoje i swoich najbliższych, decyduje się na wykupienie dodatkowego, indywidualnego ubezpieczenia zdrowotnego w prywatnej placówce medycznej.
Ubezpieczenie zdrowotne wykupione w prywatnym ośrodku medycznym, który dostarcza usługi zarówno klientom indywidualnym jak i firmom, daje nieograniczony dostęp do podstawowej opieki zdrowotnej, medycyny pracy  a także profilaktyki. Pakiety plus i premium gwarantują również usługi stomatologiczne, rehabilitację a nawet pogotowie ratunkowe i leczenie szpitalne. Zaawansowane rozwiązania i innowacje technologiczne zapewniają dostęp do najnowszych metod leczenia, co ułatwia szybki powrót do zdrowia.
Szeroki wybór pakietów indywidualnych ubezpieczeń zdrowotnych, oferowanych przez prywatne placówki medyczne, pozwala wybrać program i spektrum usług odpowiedni dla ciebie i twojej kieszeni. Ubezpieczenie ciebie i członków twojej rodziny, pozwala korzystać z wizyt domowych oraz kompleksowej opieki lekarzy. Wybierając ubezpieczenie dla dziecka, masz gwarancję dostępu do szczepień (obowiązkowych i gwarantowanych), opiekę lekarza prowadzącego i wybranych specjalistów, a także wizyty domowe i pogotowie ratunkowe. W niektórych placówkach prywatnych, odpowiedni pakiet ubezpieczeniowy zapewnia pełną ochronę zdrowia dziecka do drugiego roku życia. Jeśli jesteś zainteresowany wykupieniem pakietu zdrowotnego dla starszego członka twojej rodziny – prywatne ubezpieczenia zdrowotne również gwarantują ci taką możliwość!  Zapoznanie się z ofertami poszczególnych placówek medycznych i porównanie usług oraz proponowanych cen, pozwoli ci wybrać pakiet ubezpieczeń, który najlepiej spełni oczekiwania twoje i twojej rodziny w zakresie kompleksowej opieki medycznej na wysokim poziomie.
---

Artykuł przygotowany przez serwis: Ubezpieczenie zdrowotne Medicover

Artykuł pochodzi z serwisu www.Artelis.pl

No comments:

Post a Comment