Monday, October 29, 2012

Prywatny kardiolog w Twoim domu


Prywatny kardiolog w Twoim domu

Autorem artykułu jest mckklaudia

Już nie musisz poświęcać swojego czas i swojego zdrowia aby udać się do lekarza kardiologa, aby ten zbadał Twoje serce. Teraz lekarz kardiolog przez 24 24h/d 7 dni w tygodniu jest w Twoim domu.
Telemedycyna to obecnie innowacyjna metoda oferowania usług kardiologicznych dla pacjentów z zaburzeniami rytmu serca. Całodobowy nadzór kardiologiczny to prywatny kardiolog w Twoim domu. Zaawansowana technologia umożliwiła przesyłanie badań ekg przez telefon z dowolnego miejsca na Świecie. Istnieją już placówki w Polsce, które oferują usługi całodobowego nadzoru kardiologicznego.
Pacjent wyposażony jest w przenośny aparat ekg, dzięki któremu w chwili pogorszenia się stanu zdrowia może skontaktować się z lekarzem kardiologiem dyżurującym. Po zapoznaniu się z badaniem EKG kardiolog dokładnie pyta o dolegliwości, doradza i zaleca sposób dalszego postępowania Pacjenta. Jeśli wynik badania jest niepokojący wzywa do Pacjenta pogotowie ratunkowe, przekazując dyspozytorowi informacje na temat przebiegu choroby badanego, zażywanych przez niego leków i aktualnego stanu zdrowia. Lekarze spieszący do chorego mają już także informację o EKG, więc pomoc jest znacznie ułatwiona. Przez telefon pacjent przesyła wyniki ekg i uzyskuje konsultację specjalisty.
Pomoc prywatnego kardiologa w tym przypadku jest znacząca i cenna, ponieważ jest ekspresowa. Obsługa takiego aparatu jest bardzo łatwa, dostosowana do grupy docelowej pacjentów, czyli przede wszystkim osób starszych z chorobami serca, po zawale lub by-passach. Jest to idealny prezent dla rodziców i bliskich w starszym wieku, o których bezpieczeństwo i zdrowie chcemy zadbać. W Izraelu pacjentów korzystających z tej usługi jest już prawie 1mln, w Polsce telemedycyna dopiero się rozwija.
---

mckklaudia www.kardiofon.pl

Artykuł pochodzi z serwisu www.Artelis.pl

No comments:

Post a Comment