Wednesday, March 23, 2011

SPA & Wellness


SPA & Wellness

Autorem artykułu jest katia81


Hotele i ośrodki Wellness & SPA to w tym momencie już nie tylko snobizm i moda w pewnych środowiskach, ale także sposób na życie i przede wszystkim na spędzanie wakacji. Obecnie SPA  to już właściwie odrębna gałąź turystyki
Coraz więcej luksusowych hoteli rekomenduje się jako właśnie te, które posiadają ofertę Wellness & SPA.
Z uwagi na fakt, iż najważniejszym celem relaksu w hotelu Wellness & SPA  jest zaliczenie dużej liczby zabiegów oferta SPA  jest bardziej uniezależniona od warunków pogodowych, a co za tym idzie praktycznie o każdej porze roku mamy szczyt sezonu na Wellness & SPA. Warto zatem z oferty hoteli i ośrodków Wellness & SPA  postarać się skorzystać w miesiącach powakacyjnych, gdyż można mieć nadzieję właśnie wtedy na dobre i duże obniżki cenowe.

Do najczęściej stosowanych zabiegów SPA & Wellness  należą zabiegi relaksujące, ujędrniające i oczyszczające. Podstawowym pomieszczeniem, gdzie mają miejsce takie zabiegi Wellness & SPA  jest sauna. To właśnie w saunie przeprowadzane są podstawowe zabiegi odnowy biologicznej oraz zabiegi fizykoterapii, które to stosowane są w  SPA higieniczno-kosmetyczne.

Jako ofertę SPA  znaleźć możemy bardzo często także łaźnie parowe, baseny, groty lodowe i solne.
Poza standardową ofertą Wellness & SPA zazwyczaj można korzystać z usług typowo noclegowych czyli organizacji konferencji, eventów, pobyty integracyjne, wczasowe, a także oferty skierowane do rodzin z dziećmi.

Większość ośrodków Wellness & SPA, aby przyciągnąć potencjalnego klienta przygotowuje i stwarza unikatowe i mocno tagretowane oferty SPA  i programy oczyszczające organizm, nigdzie indziej nie oferowane. To okazja do tzw dopasowania i przywiązanie usatysfakcjonowanego klienta.

Hotele i ośrodki Wellness & SPA  rosną jak grzyby po deszczu głównie w najatrakcyjniejszych miejscowościach turystycznych kraju. Prym wiedzie tutaj oczywiście polskie wybrzeże gdzie budowane są komfortowe hotele SPA. Nie mniej jednak tego typu ośrodki buduje się również {na południu kraju|w rejonach górskich a także w najlepszych uzdrowiskach polskich.

Hotele SPA & Wellness  to dzisiaj najszybciej rozwijający się kierunek noclegowego biznesu. Ten trend prawdopodobnie będzie się utrzymywał w związku z tym, iż społeczeństwo polskie szybko bogaci się i wymagania polskiego klienta w zakresie noclegów cały czas rosną.
---
Hotele SPA

Artykuł pochodzi z serwisu www.Artelis.pl

No comments:

Post a Comment