Sunday, May 1, 2011

Ćwiczenia nie wystarczą


Ćwiczenia nie wystarczą

Każdy, kto chciałby wyglądać młodziej i atrakcyjniej powinien zastanowić się nie tylko nad zestawem ćwiczeń brzucha, ale głównie nad zmianą stylu odżywiania. Prawidłowa dieta może bowiem sprawić, ze wszystkie nasze niepowodzenia przerodzą się w sukcesy.

płaski brzuchKtóż z nas nie chciałby wyglądać tak, jak kilkanaście lub kilkadziesiąt lat temu? Często by powrócić do sylwetki sprzed lat sięgamy nie tylko po diety, ale także ćwiczenia brzucha, które uzupełniają nasze dążenia do szczupłego ciała.

Ćwiczenia nie wystarczą, ale mogą pomóc.

Różnego rodzaju ćwiczenia brzucha z pewnością nam nie zaszkodzą. Nie należy ich jednak traktować jako jedynego środka do celu, jakim jest osiągnięcie ładniejszej i bardziej wysportowanej sylwetki. Przede wszystkim, jeśli chcemy wykonywać wysiłek fizyczny, skupmy się na ćwiczeniach aerobowych. Aeroby sprawiają, że nasze serce pracuje szybciej i z dużo większym skutkiem nasz organizm spala tłuszcze.
Najpopularniejszymi ćwiczeniami aerobowymi są:
  • bieganie
  • marszobiegi
  • sporty zespołowe
  • pływanie
  • szybka jazda na rowerze
Dieta najważniejsza.
Same ćwiczenia, jeśli nie podparte odpowiednią dietą, dadzą nam raczej niewiele pożytku. Wśród różnego rodzaju diet kazdy powinien znaleźć taką, która będzie mu najbardziej odpowiadać. Od lat jedną z najskuteczniejszych i bardzo bezpiecznych diet jest dieta 1000 kalorii.

Dieta 1000 kalorii powinna być dostosowana do Twojego trybu życia. Zatem nie zaleca się jej osobom, które wykonują ciężką pracę fizyczną lub są np. kierowcami zawodowymi. Dieta, która dostarcza do organizmu mniej kalorii każdego dnia, niż potrzebuje organizm może być niebezpieczna także dla młodych osób.

Odchudzanie to kombinacja różnych czynników

Jeśli chcesz poprawić swoją sylwetkę, postaraj się poświęcić trochę czasu na lekturę i dowiedz się jakie ćwiczenia i jaka dieta będzie najbardziej odpowiednia dla twojego trybu życia, czyli wieku, płci i zawodu. Potem pozostaje Ci tylko uzbroić się w dużo wytrwałości w dążeniu do celu i chudnąć. Życzymy powodzenia.
--
Stopka


Artykuł pochodzi z serwisu artykuly.com.pl - Twojego źródła artykułów do przedruku.


No comments:

Post a Comment