Sunday, May 1, 2011

Sposób na figurę idealną


Sposób na figurę idealną

Każda kobieta marzy o idealnej sylwetce, pozbawionej niepotrzebnych fałdek i nadprogramowych kilogramów. Każda kobieta chce we wszystkim wyglądać dobrze i nie zastanawiać się nad tym, czy krój sukienki nie uwydatni jej mankamentów.

Figura idealna jest sprawą złożoną: niektórzy dostają ją w prezencie od natury, inni dochodzą do niej dzięki ciężkim treningom i dietom, jeszcze inni mają świadomość tego, że bez względu na włożoną pracę nie dosięgną ideału. Bez względu na to, jaki typ figury reprezentujemy i ile fałdek zdobi nasze ciało mamy prawo do tego, by czuć się - i wyglądać - pięknie.
Jak to osiągnąć? Otóż wystarczy kilka prostych trików. Po pierwsze: wyrzucamy z szafy stare koszulki, babcine biustonosze i workowate majtki - budowanie idealnej sylwetki zaczynamy od podstaw, a więc od bielizny. Pierwszym potrzebnym zestawem jest komplet bezszwowej bielizny w kolorze ciała. Drugim - bielizn bezszwowa w kolorze czarnym. Kobiety pulchniejsze powinny zainwestować w cieliste halki, gorsety i body - oczywiście na specjalne okazje, pod dopasowane stroje. One zapewnią nam optyczne wysmuklenie, wygładzą wszelkie nierówności i poprawią proporcje sylwetki. Wybierając ubrania pamiętajmy o tym, że najlepszym doradcą jest umiar - nie kupujmy ubrań za dużych (bo wcale nie wyglądamy w nich szczuplej), ani tym bardziej za małych (chyba, że chcemy wyglądać jak parzona szynka).
Na kilka dni przed ważnym wydarzeniem zrezygnujmy z napojów gazowanych, potraw wzdymających, tłustych, ciężkostrawnych - dzięki tym prostym sposobom będziemy czuły się i wyglądały lepiej niż zwykle. Zjedzmy za to gotowane jajko (wszystkie modelki jedzą jajka przed bankietami, dzięki temu zaspokajają głód i nie kuszą ich żadne przystawki), plastry wędliny lub sera (oczywiście bez chleba) lub na przykład banana. Głód zniknie, nasz brzuch pozostanie płaski, a my szczęśliwe.
--
Stopka


Artykuł pochodzi z serwisu artykuly.com.pl - Twojego źródła artykułów do przedruku.


No comments:

Post a Comment