Tuesday, May 3, 2011

Nowoczesne techniki zmiany fryzuryNowoczesne techniki zmiany fryzury

Zadbane i zdrowe włosy są nieodzownym elementem wymarzonego wizerunku kobiet. Wiele pań narzekających na jakość i stan swojej fryzury może odetchnąć z ulgą ponieważ jest na to antidotum.

Jedną z podstawowych technicznych usług fryzjerskich, dzięki której fryzura nabiera pięknego wyglądu jest przedłużanie włosów. Ten nowoczesny i zupełnie bezbolesny sposób zapewnia nowy look już podczas jednej wizyty w salonie. Istnieje kilkanaście technik, dzięki którym doczepianie włosów jest możliwe na każdej głowie, niezależnie od długości naturalnych włosów. Techniki są wybierane przez specjalistów fryzjerów i stylistów oraz są dostosowywane indywidualnie do ich stanu - czy są to włosy po trwałej, farbowane, z odrostami czy może naturalnie kręcone.
Drugą techniką, z jakiej możemy skorzystać w profesjonalnych salonach fryzjerskich jest zagęszczanie włosów, odpowiednie nie tylko dla osób chcących dodać uroku swojej fryzurze, ale również dla osób z problemami zdrowotnymi, z genetycznie wypadającymi włosami oraz po przebytych chorobach, wskutek których rozpoczął się proces łysienia. Technika polega na niechirurgicznym uzupełnianiu włosów, dobierając do naturalnych włosów identyczny kolor i strukturę nowych pasemek.
Obie metody są dostępne w polskich salonach fryzjerskich, w których można zaczerpnąć fachowej pomocy i porad. Otrzymamy wstępną analizę stanu zdrowia skóry głowy i włosów, po czym w jednym dniu możemy skorzystać z dobranej nam techniki.
O ile przedłużanie włosów jest najpopularniejsze wśród kobiet, o tyle zagęszczanie wybierają równie często mężczyźni, dla których łysienie plackowate jest oznaką starości. Fryzjerzy potwierdzają coraz częstsze pytania swoich klientów o przeprowadzanie zabiegu, co oznacza, że mężczyźni o genetycznie słabych i rzadkich włosach przekonują się do metody coraz częściej.
--
Stopka


Artykuł pochodzi z serwisu artykuly.com.pl - Twojego źródła artykułów do przedruku.

No comments:

Post a Comment