Tuesday, May 3, 2011

Natychmiastowa metamorfoza


Natychmiastowa metamorfoza

Już nie musimy czekać kilku lat by zapuścić piękne, długie włosy. Kobiety, które marzą o zmianie fryzury mogą przeżyć niesamowitą metamorfozę z dnia na dzień.

Długie i zadbane włosy to symbol młodości, witalności oraz zdrowia. Kobiety nie muszą już z utęsknieniem czekać aż ich włosy nabiorą odpowiedniej długości. Wszystko dzięki nowoczesnym metodom jakie oferują dobre salony fryzjerskie. Przedłużanie włosów stało się popularnym zabiegiem fryzjerskim od czasu, kiedy powróciła moda na długie włosy. Zwane również doczepianiem, może być wykonane na tyle precyzyjnie, że ślad po łączeniu włosów naturalnych
z doczepionymi jest niemal zupełnie niewidoczny. Dla kobiet, które nieznacznie chcą zmienić swój wizerunek proponowane są średniej długości pasma włosów. Po doczepieniu włosy swobodnie opadają na ramiona dając naturalny efekt. Jeśli kobieta szuka odważnej metamorfozy, może zdecydować się na bardzo długie pasma romantycznie opadające na plecy. Najczęściej są to pasma proste lub delikatnie pofalowane. Do najczęściej wybieranych kolorów należą te naturalne, czyli w odcieniach blondu oraz brązu. To dlatego, że najlepsze efekty można osiągnąć na naturalnych, niefarbowanych włosach. Przedłużanie na włosach farbowanych wymaga specjalnej pielęgnacji. Ciągłą obserwację efektów wymusza schodzący kolor farby i pojawiające się odrosty, a przecież w zabiegu chodzi o to aby włosy nie odróżniały się od doczepionych pasm, które zachowują stały kolor. Warto zwrócić uwagę na fakt, że doczepianie włosów jest zupełnie bezbolesne.
Metamorfozę zapewni nam też zagęszczanie włosów. To świetny sposób na otrzymanie gwiazdorskiej fryzury czy młodzieńczej, gęstej czupryny. Wszystko zależy od naszych indywidualnych upodobań, którym wyjdą naprzeciw z poradą i pomocą doświadczeni fryzjerzy styliści. Systematyczne szkolenia pozwalają fryzjerom na nabranie wprawy w doborze odpowiednich pasm doczepianych włosów do naturalnych. Specjalistyczne kursy pokazują jak rozpoznać specyficzną strukturę i kondycję włosa każdej kobiety. Zatem kobiety nie mają powodów do obaw, ich włosy będą w dobrych rękach.
--
Stopka


Artykuł pochodzi z serwisu artykuly.com.pl - Twojego źródła artykułów do przedruku.


No comments:

Post a Comment