Sunday, May 1, 2011

Dieta proteinowa


Dieta proteinowa

Zdawać by się mogło, że prawa odchudzania są jak prawa fizyki - z góry ustalone i niepodważalne.

Nawet dziecko wie, że aby zrzucić zbędne kilogramy, trzeba przestać jeść. A jednak robiąca ostatnio furorę dieta proteinowa rozpętała prawdziwą rewolucję w świecie dietetycznej nauki udowadniając, że najlepsze efekty uzyskuje się właśnie jedząc! A teraz pytanie do Ciebie: czy wiesz, co łączy 1 013 000 000 otyłych ludzi z całego świata?

Oni wszyscy spędzają swoje życie na diecie!

Głodzą się i katują na siłowni, a mimo to wciąż pęcznieją, a ich szeregi nieustannie zasilają nowi ciężarowcy w rozmiarze XXL, Dieta proteinowa którzy testują właśnie kolejną z rzędu dietę cud. Niestety, galopująca otyłość już od lat stanowi zmorę zachodniego świata i mimo szalonych wysiłków oraz rozwoju całego przemysłu odchudzającego, w zasadzie nic nie można na to poradzić. Nie da się ukryć, że również Polacy coraz częściej gabarytami zaczynają przypominać Amerykanów podawanych często jako przykład zgubnego wpływu kultury fast foodów. I podobnie jak Amerykanie, my także zamęczamy nasze ciała ćwiczeniami i drakońskimi dietami, zamiast korzystać i cieszyć się życiem! Dlaczego?

Problem w tym, że większość z nas nie ma wystarczająco silnej woli, by utrzymać ostry reżim żywieniowy wymagany przez dietetyków. W efekcie czego frustracja wywołana otyłością potęgowana jest niezaspokojonym łaknieniem? Nie tędy droga! Otyli nie powinni być motywowani negatywnymi bodźcami, jak to najczęściej ma miejsce w tej chwili. Pod tym względem dieta proteinowa autorstwa "Pierre'a Dukana jest zupełnie wyjątkowa, bo człowiek... traci wagę, jedząc!Wtedy, kiedy chce oraz tyle, ile chce. Oczywiście, by odnieść sukces, należy wiedzieć, jak ją stosować ? i tu z pomocą przychodzi poradnik?Dieta proteinowa? Poli Majkowskiej.

"Dieta proteinowa" to kompendium wiedzy zestawiające najważniejsze informacje ze wszystkich dostępnych na rynku publikacji na ten temat, wraz z doświadczeniem dziesiątek ludzi, którzy poznali odchudzającą moc protein. Szczęśliwi nabywcy tej pozycji przekonają się, że wcale nie potrzeba wieczności na poszukiwanie i zgłębianie założeń diety bez wyrzeczeń, czy też góry pieniędzy na wsparcie ze strony dietetyka.
--
Stopka
Sprawdź to!

Wejdź tu i poznaj zasady i przepisy diety proteinowej już teraz.

keri
http://wszystko-o-zdrowiu.blogspot.com
Artykuł pochodzi z serwisu artykuly.com.pl - Twojego źródła artykułów do przedruku.

No comments:

Post a Comment