Sunday, May 1, 2011

Dieta Proteinowa i Cudowne Efekty Jadłospisu


Dieta Proteinowa i Cudowne Efekty Jadłospisu

Najważniejszym elementem każdej diety, jest jadłospis, ponieważ to on decyduje o tym, czy wytrwamy na diecie dłużej niż dwa tygodnie bez podjadania. Menu oddaje także charakter danego programu odchudzającego.

W przypadku diety białkowej będą to produkty, które zawierają naturalne proteiny. Dodatkowo należy podkreślić, że dieta proteinowa i efekty jakie ona gwarantuje, są tak skuteczne, ponieważ opierają się o pogłębioną analizę zasad prawidłowego żywienia. Autor diety zadbał także o to, by menu na jakim się ona opiera, pomogło osobom otyłym lub posiadającym tylko niewielką nadwagę, nie tylko zrzucić skutecznie zbędne kilogramy, ale również utrzymać na stałe szczupłą sylwetkę.
Menu jakie zastosowano w diecie, to nie tylko zwykły jadłospis. Jest to swoiste wprowadzenie do przystosowania się do zupełnie nowego stylu życia i sposobu odżywiania się. Co stwierdzenie to, oznacza w praktyce? Otóż, menu jakie zastosowano w diecie proteinowej to menu 4-fazowe. Poza tym opiera się ono głównie na starannie wyselekcjonowanych składnikach.
Dieta proteinowa i efekty jej skutecznego działania są widoczne już po pierwszych dniach jej stosowania. Odchudzający się, je wszystko to co chce i kiedy chce, ale pod warunkiem, że będą to jedynie składniki z tak zwanej listy produktów dozwolonych. Ogólnie mówiąc składają się na nie: mięsa chude, wędliny, jaja, mleko i przetwory mleczne (także odtłuszczone) oraz ryby, warzywa i owoce morza. Należy przy tym pamiętać, by mięsa oraz ryby nie były smażone na oleju! Należy też unikać ich solenia.
Dieta proteinowa i efekty jakie można osiągnąć stosując jej jadłospis i zasady są zadziwiające, można schudnąć nawet 5kg w 7 dni, jedząc smacznie i to całkiem spore porcje. Opinie co do tej diety są zgodne: na tej diecie po prostu dobrze się chudnie praktycznie bez żadnego wysiłku.
--
Stopka
Katarzyna Gurbacka

Artykuł pochodzi z serwisu artykuly.com.pl - Twojego źródła artykułów do przedruku.

No comments:

Post a Comment