Tuesday, May 3, 2011

Włosy pod kontrolą


Włosy pod kontrolą

Na rynku jest wiele salonów fryzjerskich oferujących zaawansowane techniki upiększania naszych włosów. Jak sobie poradzić z wyborem najbardziej odpowiedniej dla nas?

Przede wszystkim musimy się zastanowić czy chcemy skorzystać z przedłużania czy z zagęszczania włosów. Przedłużanie włosów najlepiej sprawdza się u osób, którym nie doskwiera łysienie - czy to plackowate, czy hormonalne, czy pochorobowe. Zabieg ten, nazywany wymiennie doczepianiem, wykonuje się na kilkanaście sposób, a każdy jest ściśle związany z indywidualnym stanem włosów klienta.
Dla włosów cienkich najlepszym rozwiązaniem będzie tzw. metoda na tulejki ze względu na wyjątkowo delikatne łączenie pasm z naturalnymi włosami. Dodatkowo daje ekstremalnie długi efekt. Osoby chcące dość wyraźnie zmienić swój wizerunek mogą skorzystać z metody japońskiej tzw. warkoczykowej. Precyzyjnie dodane warkoczyki o dowolnej długości dają natychmiastowy efekt i są bardzo łatwe w ewentualnym demontażu. Doczepianie włosów u klientów dbających przede wszystkim o stan zdrowia włosów przebiega dzięki zastosowaniu metody ultradźwiękami. Urządzenie emitujące ultradźwięki łączy dodawane i naturalne włosy w sposób niezauważalny i zupełnie płaski, ale zarazem bardzo mocny.
Jeśli uznamy, że przydałoby nam się zagęszczanie włosów możemy skorzystać z zaawansowanych technologii dostępnych w salonach fryzjerskich. Uzupełnienie włosów kępkami pasm odbywa się bezboleśnie i jest długotrwałe. Salony mają w ofercie włosy naturalne i syntetyczne, o wielu odcieniach i strukturze. Ostateczna decyzja przy wyborze zapada po dokonaniu wnikliwej analizy struktury naszych naturalnych włosów, przebytych chorób i dolegliwości. Zaawansowane techniki sprawiają, że już po kilku godzinach wizyty w salonie możemy wyjść z piękną, nową fryzurą.
--
Stopka


Artykuł pochodzi z serwisu artykuly.com.pl - Twojego źródła artykułów do przedruku.


No comments:

Post a Comment